Dut 1 Kg
Dut 1 Kg

Dut 1 Kg (7869)

Marka : Markasız
Fiyat : ₺125,00(KDV Dahil)
₺125,00 'den başlayan taksitlerle
Dut ağacının yaprakları ipek böcekleri için zengin besinler içerir. Dut yaprakları anti-enflamatuar olarak, saç dökülmesine karşı ilaçlı tedavi olarak kullanılmaktadır.
Dutun kendine has tadı ve şekli dışında zengin besin maddeleri içerir. Bu besin madelerinin sağlık açısından bir çok faydası vardır. Perotein açısından çok zengindir. Ayrıca A,E,C ve K vitaminleri açısından oldukça zengin olan ut, kalsiyum, demir, folat, tiamin, nisain kaynağıdır.
Duy aynı zamanda antioksdianlar açısından da zengindir, bu özelliği sayesinde bir çok hastalığın tedavisinde ve aynı zamanda cilt bakım malzemlerinde kullanılmaktadır.Dut ayrıca antosiyanin, flavonoidler, lutein, zea-ksantin, B karoten ve A karoten  açısından oldukça zengindir.Dutun içerdiği zengin vitamin ve mineraller yanında çok çeşitli antioksidanlar Kanser hastalığı başta olmak üzere, kan pıhtılaşması, soğuk algınlıkları, kanın temizlenmesi gibi çok geniş bir yelpazede sağlığımıza katkıda bulunur.Genel Sağlığı Koru,Dut Kanseri Önler,Dut Kan Pıhtılaşmasına Engel Olabilir,Dut Kanı Temizler,Karaciğeri Temizler ve Böbrekleri Güçlendirir,Soğuk Algınlığı ve Gribi Önler,Kan Şekeri İçin Dut,Dut Kalp Sağlığını Korur,Kolesterole Faydalıdır,İştahı Açar,Görme Yeteneğini Geliştirir,Dutun Cilt Sağlığına Faydaları,Dutun Saç Sağlığına Faydaları vardır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR